W poprzednim roku skończyłem prawo na WSFiP, obecnie jestem aplikantem adwokackim. Zapowiada się lepsza przyszłość :) Polecam WSFiP


Przemek – Absolwent Kierunku Prawo


Odkąd zaczęłam się zawodowo zajmować informatyką chciałam moje umiejętności nagrodzić tytułem inżyniera. Z WSFiP zdobyłam wyższe wykształcenie i umiejętności, które na codzień przyspieszyły moją pracę zawodową. Moja nauka została nagrodzona awansem w pracy - warto było być studentką w Wyższej Szkole Finansów i Prawa.


Ewelina – Absolwentka Kierunku Informatyka

W Bielsku na pewnym osiedlu, Stoi uczelnia znana dla wielu, Kadra wybitna, nauka przyjemna Zawsze poprawisz kiedy ocena daremna, Zaprasza wszystkich chętnych, przyjacielu!


Darek – student Kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne

Mama zawsze powtarzała, że gdy pójdę na studia to wreszcie znajdę dziewczynę. Zaryzykowałem i postanowiłem wybrać się na kierunek Finanse i Rachunkowość w WSFiP. Już w pierwszym semestrze poznałem ją, była w moim życiu czymś nowym, czymś czego jeszcze nie doświadczyłem. Chciała jedynie żeby, ktoś ją zrozumiał, zaakceptował i pokochał. Od tego czasu jesteśmy razem, ja i moja ukochana - macierz stopnia czwartego


Jan – student kierunku Finansów i rachunkowości

Bezpieczeństwo wewnętrzne to ciekawy w wiedzę kierunek z rzetelną i pomocną kadrą. Jeśli wiesz czego chcesz, polecam. Warto pomyśleć o przyszłości, ja dokonałam najlepszego wyboru:)


Katarzyna - studentka

Kontakt

BIP

ul. Tańskiego 5
43-382 Bielsko-Biała 
tel. +48 (33) 829 72 12 (sekretariat)
fax. +48 (33) 829 72 21 (sekretariat)

Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /wsfip_bb/SkrytkaESP

Anonimowa ankieta oceny
publicznego dostępu do informacji

IOD Ryszard Tomanik
tel. +48338297243

Polityka "Cookies"

Opracowanie strony internetowej:
Bartłomiej Żywczak, Maciej Mencner
Wyższa Szkoła Finansów i Prawa 2015

Początek strony