Przewodniczący Rady Klubu Absolwenta Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej

 

Krzysztof Batko – absolwent WSFiP, ukończone jednolite studia magisterskie w 2011 roku, Wydziału Finansów i Technologii Informatycznych, kierunek – Finanse i Rachunkowość.

W Uczelni

W latach 2008-2011 przewodniczący Samorządu Studenckiego WSBiF /poprzednia nazwa uczelni/ aktywnie działający na rzecz studentów i środowiska poprzez m. in. współorganizowanie Juwenaliów, organizacja świątecznej pomocy dla osób chorych przebywających w bielskich hospicjach, uczestnictwo w komisjach stypendialnych i innych przedsięwzięciach ogólnouczelnianych.

Doświadczenie zawodowe

Od 2012 r. Doradca Klienta Detalicznego, Doradca Klienta Bankowości Osobistej w Banku PKO BP S.A. Obecnie Doradca Finansowania Nieruchomości. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Prywatnie

Pasjonat motoryzacji oraz myślistwa, w wszystko z poszanowaniem prawa i etyki łowieckiej. Każdą wolną chwilę poświęca na aktywność fizyczną, w myśl zasady: „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

 

 


 

Wiceprzewodniczący Rady Klubu Absolwenta Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej

 

Zbigniew Huczała – absolwent WSFiP, zarówno studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość , a także studiów podyplomowych: Mechanizmy funkcjonowania strefy euro.

W Uczelni

Przez cały okres studiów Starosta grupy dziekańskiej. Urodzony Cieszyniak, z zasady i przekonania "patriota lokalny", umiejętnie wspierał koleżanki oraz kolegów z grupy oraz pozostałych studentów z rejonu cieszyńskiego. Zaangażowany nie tylko w naukę (jeden z najlepszych absolwentów Uczelni) , ale również w inne działania Uczelni.

Doświadczenie zawodowe

Od ponad 20 lat pracownik administracji samorządowej, chociaż nadal wykonuje swój pierwszy zawód projektanta i kierownika robót obiektów budowlanych

Prywatnie

Lubi w aktywny sposób spędzać czas chodząc szlakami polskich gór, w szczególności "naszych" Beskidów i Tatr.

 

 

Kontakt

BIP

ul. Tańskiego 5
43-382 Bielsko-Biała 
tel. +48 (33) 829 72 12 (sekretariat)
fax. +48 (33) 829 72 21 (sekretariat)

Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /wsfip_bb/SkrytkaESP

Anonimowa ankieta oceny
publicznego dostępu do informacji

IOD Ryszard Tomanik
tel. +48338297243

Polityka "Cookies"

Opracowanie strony internetowej:
Bartłomiej Żywczak, Maciej Mencner
Wyższa Szkoła Finansów i Prawa 2015

Początek strony