- rozmowa z Robertem Korą wcześniej studentem Uczelni, a obecnie wykładowcą Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej - kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne

Czytaj więcej...

Postanowiliśmy sprawdzić jak potoczyły się losy zawodowe jednej z najlepszych studentek (teraz już Absolwentki WSFiP) Katarzyny Marek. Zapraszamy do przeczytania wywiadu.

Czytaj więcej...

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Rada Młodych Naukowców to organ pomocniczym ministra, do którego zadań należy m. in. identyfikowanie istniejących barier rozwoju kariery młodych naukowców, przygotowywanie rekomendacji dotyczących instrumentów wspomagania kariery młodych badaczy oraz przybliżanie młodym uczonym mechanizmów finansowania nauki. Za szczególny sukces Naszej uczelni należy uznać fakt, że dr J. Respondek, jako jedyny będzie reprezentował wszystkie uczelnia oraz jednostki naukowe z woj. Śląskiego.

Czytaj więcej...

1. Ostatnimi czasu często pojawia się Pan w mediach. Proszę powiedzieć z jakiego powodu?

Zaczęło się od wywiadu z okazji 20-lecia samorządu w Polsce, którego udzieliłem dziennikarzowi Gazety Wyborczej na temat dochodów gmin. Od tego czasu dzwoni do mnie z prośbą o komentarz na temat bieżących wydarzeń związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego w Polsce. Ostatni komentarz dotyczył pomysłu zatrudnienia 42 egzekutorów długów w katowickim Urzędzie Miasta.

Czytaj więcej...

Miss Beskidów 2012, studentką na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych WSFiP w Bielsku-Białej

Katarzyna Berdychowska, studentka prawa na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych WSFiP zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Polski 2012. Redakcja strony internetowej uczelni poprosiła naszą sympatyczną Miss o krótką rozmowę.

foto 04

...przekierowując uwagę z myślenia na doznanie zmysłowe

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kontakt

BIP

ul. Tańskiego 5
43-382 Bielsko-Biała 
tel. +48 (33) 829 72 12 (sekretariat)
fax. +48 (33) 829 72 21 (sekretariat)

Anonimowa ankieta oceny
publicznego dostępu do informacji

IOD Ryszard Tomanik
tel. +48338297243

Polityka "Cookies"

Opracowanie strony internetowej:
Bartłomiej Żywczak, Maciej Mencner
Wyższa Szkoła Finansów i Prawa 2015

Początek strony