Nowe technologie i gadżety znane z filmów z udziałem Jamesa Bonda zawitały do Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej. Stało się to możliwe nie tylko za sprawą prac nad uruchomieniem w Uczelni nowej specjalności studiów ale także dzięki firmie REDWINGS prezentującej możliwości wykorzystania latających bezzałogowych statków powietrznych. Prezes firmy REDWINGS - Pan Janusz Szczuczko osobiście poprowadził pierwsze pokazy możliwości wykorzystania dronów.

Pierwszy z prezentowanych filmów przedstawia przegląd wydarzeń z życia Uczelni na przestrzeni 20 lat jej istnienia. Jego prezentacja odbyła się 8 października 2015 r. w Uczelni, w trakcie uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016, która miała wyjątkowy i podniosły charakter. Ciepłe słowa skierowane do władz Uczelni i studentów popłynęły zarówno od osób uczestniczących bezpośrednio w Inaguracji jak i za sprawą przekazu multimedialnego (drugi z prezentowanych filmów). Pełną wzruszeń i wspomnień uroczystość przedstawia natomiast trzeci z filmów.

Czytaj więcej...

Film opowiada o Krav Maga i równocześnie zachęca do podjęcia treningów w tej nowej i szybko zyskującej na popularności sztuce samoobrony. Prekursor Krav Maga w Bielsku-Białej oraz wykładowca w WSFiP – Tomasz Szczepanik wraz z podopiecznymi przybliży podstawowe techniki i założenia treningu.

Film jest dwuaspektową realizacją REAL – ON-LINE jednego epizodu z życia młodego chłopaka, w którym – obok osób – głównymi bohaterami są: komputer, sieć, telefon z dostępem do sieci, samochód oraz apteczka.

"Latem uczelnia rozkwita…" –  film przedstawia uczelnię na tle kolorowego piękna  ogrodu z bogato kwitnącymi roślinami i kwiatami; przewodnicząca samorządu studenckiego WSFiP oprowadza po ogrodzie oraz prezentuje kierunki i specjalności studiów

Strona 1 z 2

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kontakt

BIP

ul. Tańskiego 5
43-382 Bielsko-Biała 
tel. +48 (33) 829 72 12 (sekretariat)
fax. +48 (33) 829 72 21 (sekretariat)

Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /wsfip_bb/SkrytkaESP

Anonimowa ankieta oceny
publicznego dostępu do informacji

IOD Ryszard Tomanik
tel. +48338297243

Polityka "Cookies"

Opracowanie strony internetowej:
Bartłomiej Żywczak, Maciej Mencner
Wyższa Szkoła Finansów i Prawa 2015

Początek strony