Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 12

Szanowni Państwo,

miło jest mi poinformować, że WSFiP zapewniła Państwu dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Każdy użytkownik w sieci Uczelni, po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/, powinien otrzymać dostęp do książek w ibuku. Platforma IBUK LIBRA pozwala nie tylko czytać książki, ale umożliwia także zaawansowaną pracę z e-książką (zaznaczanie tekstu, wprowadzanie zakładek, wprowadzanie notatek; tworzenie wirtualnej półki z książkami, generowanie bibliografii, korzystanie ze słownika i encyklopedii). Ponadto publikacje w ibuku można również czytać za pomocą komputera, tabletu i smartfonu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmikami instruktażowymi dot. platformy IBUK Libra:

W celu zapewnienia efektywnej pracy z ibukami (korzystanie z zaawansowanych funkcji platformy do pracy z tekstem), polecamy otwierać książki w czytniku myIBUK. W tym celu należy się zarejestrować (podając adres e-mail i hasło). Po założeniu konta czytelnik jest rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia.

Życzymy owocnej pracy z tekstami.

dr hab inż. Jacek Binda, prof. WSFiP

Atuty Wyższej Szkoły Finansów i Prawa

Prestiż i wysoka pozycja WSFiP w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy