Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 12

Drodzy czytelnicy,
Prezentujemy najnowsze nabytki naszej biblioteki, obecnie w trakcie katalogowania
”Globalne rynki finansowe” Rafał Płókarz, „Abc sprawozdań finansowych, jak je czytać, interpretować i analizować” Waldemar Gos, Stanisław Hońko, Piotr Szczypa (wydanie czwarte zmienione), „Matematyka Finansowa. Instrumenty pochodne” Jacek Rutkowski i inni (wydanie drugie), „Controlling finansowy w przedsiębiorstwie” Maria Sierpińska i inni, „Dyrektywa o naprawie i uporządkowanej likwidacji banków, w kontekście ochrony pieniędzy podatników”, ”Sektory prywatne w Unii Europejskiej”, „Sąd Najwyższy. Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych”, „Przegląd Bezpieczeństwa Wewnętrznego” nr 21 i nr 22, „Kontrwywiad II RP (1914) 1918-1945 (1948)” Tom VI, Kwartalniki Naukowe Uczelni Vistula, 2 numery z roku 2018 oraz 4 numery z roku 2019 Zapraszamy do lektury już za kilka dni.

Atuty Wyższej Szkoły Finansów i Prawa

Prestiż i wysoka pozycja WSFiP w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy

Wysoko wykwalifikowana kadra naukowo - dydaktyczna