Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 41/26

Ostrzeżenie

Can't load Google maps without an API key. More information can be found in our documentation at joomla.digital-peak.com.

Konferencja naukowa - The Economy in Virtual Reality. Challenges in the sphere of finance-security-management-legal regulations

Opis

Plan now to join your industry colleagues for WSFiP Conference 2022. Our theme of the economy in a virtual reality - challenges in the sphere of finance, security, management and legal regulations will have us focused on the industry’s problems that must be faced in the modern virtualized world. This years event will continue to be the largest and most highly regarded event for the world economies. Especially during the global crisis caused by the SARS-CoV2 pandemic. The schedule will offer a variety of educational opportunites no matter what sector of the industry you come from. The speeches will focus not only on economic issues but also on security ones. Join us for a conference, select a few of breakout sessions to attend, and don't miss out on the general session focusing on what is going on in the economies in the world. We know you are ready for challenges of modern economy combined with technological solutions. So we are offering you virtual meetings with key experts in the field of finance, security (including state security), and legal issues. We are excited to see you in a conference month - October. This web site contains all the information for you to plan your conference. Come back regularly, as additional detail and updates will be incorporated in the days ahead.

Informacje o lokalizacji

Czesława Tańskiego 5, Bielsko-Biała, województwo śląskie 43-382, Polska

Ulica
5 Tańskiego