Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 41/26

Dzień dobry,
Zamek Cieszyn już od 15 lat organizuje cykl szkoleń pod nazwą „ABC Przedsiębiorczości”, który kieruje zarówno do studentów, osób bezrobotnych, jak i tych, którzy pracują, ale mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować. Szkolenie ma na celu przygotowanie przyszłych przedsiębiorców do założenia i prowadzenia własnej firmy. Wykłady oraz konsultacje prowadzą m.in. przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Urzędu Pracy, Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, a także doradca podatkowy i aktywni przedsiębiorcy. Uczestnicy szkolenia otrzymają zestaw niezbędnych informacji z zakresu prawa, księgowości, podatków, zdobywają wiedzę na temat źródeł wsparcia finansowego oraz niefinansowego. Ponadto mają szansę dowiedzieć się jak wykreować pomysł na biznes, jak go komunikować i jak dobrze zaprojektować usługę w firmie.
Kolejna odsłona wydarzenia planowana jest w dniach 3-5 listopada 2020 r. pod nazwą „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”. W związku z panującą w naszym kraju epidemią wirusa SARS-CoV-2 planowana jest forma on-line szkolenia, która umożliwia zachowanie bezpieczeństwa dla każdej ze stron. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Bardzo proszę o zamieszczenie informacji o „ABC Przedsiębiorczości” na Państwa stornie internetowej. W załączeniu przesyłam kadr ulotki i plakat, który można umieścić na stronie. Szczegóły spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie.
Z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam,

Atuty Wyższej Szkoły Finansów i Prawa

 

Prestiż i wysoka pozycja WSFiP w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy

Wysoko wykwalifikowana kadra naukowo - dydaktyczna

Nowoczesna baza dydaktyczna, laboratoria z unikalną aparaturą badawczą

Umiędzynarodowienie studiów, m.in. Erasmus+, Cepus

Aktywność w kołach, konferencjach i seminariach naukowych

Niskie czesne, wysokie stypendia, liczne promocje

Dogodna lokalizacja i nowoczesna baza dydaktyczna

Studia kończące się uzyskaniem dyplomu oraz licznych certyfikatów

Adres


Wyższa Szkoła Finansów i Prawa
43-382 Bielsko-Biała ul. Cz. Tańskiego 5
Elektroniczna Skrzynka Podawcza:
/wsfip_bb/SkrytkaESP
Konto bankowe:
Bank Pekao S.A.
28 1240 4142 1111 0000 4823 0360

Back to top