Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 41/26

W dniu 6 czerwca 2022 r. dzięki wspólnym staraniom studentów i wykładowców Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej, działalność rozpoczęło Koło Naukowe Kryminalistyki i Kryminologii, którego to opiekunem został wykładowca WSFiP oraz kierownik Referatu Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej asp. sztab. Dariusz Szydłowski. Przedsięwzięcie to ma przede wszystkim na celu integracje studentów, pogłębianie wiedzy wszystkich zainteresowanych tą tematyką oraz pomoc w wyborze przyszłej ścieżki zawodowej.

Otwarcie inauguracyjne działalności koła miało miejsce w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Podczas tego spotkania członkowie koła mieli przyjemność spotkać się z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorzem Jakubcem, który to w niezwykle ciekawy sposób przedstawił wszystkim zebranym, na czym polega specyfika pracy w Policji oraz w wyczerpujący sposób odpowiadał na wszelkie pojawiające się pytania.

Po spotkaniu z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej, studenci mieli okazję zwiedzenia niezwykle nowoczesnej siedziby Komendy oraz spotkania się z instruktorem wyszkolenia strzeleckiego, oraz techniki kryminalistyki. Podczas tej części spotkania studenci mieli okazje wysłuchania ciekawych prelekcji związanymi z tymi obszarami pracy Policji.

Mamy nadzieje, że tak niezwykłe i ciekawe rozpoczęcie działalności Koła Naukowego Studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego, przełoży się na dalszą prężną pracę oraz wiele sukcesów.

Informację o wizycie studentów Wyższej Szkoły Finansów i Prawa można również znaleźć na stronie
Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Kole, zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atuty Wyższej Szkoły Finansów i Prawa

 

Prestiż i wysoka pozycja WSFiP w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy

Wysoko wykwalifikowana kadra naukowo - dydaktyczna

Nowoczesna baza dydaktyczna, laboratoria z unikalną aparaturą badawczą

Umiędzynarodowienie studiów, m.in. Erasmus+, Cepus

Aktywność w kołach, konferencjach i seminariach naukowych

Niskie czesne, wysokie stypendia, liczne promocje

Dogodna lokalizacja i nowoczesna baza dydaktyczna

Studia kończące się uzyskaniem dyplomu oraz licznych certyfikatów

Adres


Wyższa Szkoła Finansów i Prawa
43-382 Bielsko-Biała ul. Cz. Tańskiego 5
Elektroniczna Skrzynka Podawcza:
/wsfip_bb/SkrytkaESP
Konto bankowe:
Bank Pekao S.A.
28 1240 4142 1111 0000 4823 0360

Back to top