Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 41/26

Dnia 3 czerwca 2022 r. w gmachu Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej odbyła się konferencja naukowo-praktyczna pt. "Misja administracji publicznej w świetle wyzwań ery cyfrowej". Konferencję wspólnie z Uczelnią organizował Pan Kazimierz Matuszny Poseł na Sejm RP, członek Sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. Tematyka konferencji poruszała między innymi zagadnienia dotyczące: misji administracji publicznej „dobra wspólnego”, zadań organów administracji publicznej, działań i przedsięwzięć administracji publicznej w obszarze cyfrowym, nowych form realizacji zadań publicznych ,digitalizacja działań administracji publicznej.

W konferencji udział wzięli przedstawiciele z Polski, Słowacji Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich(emiratu Dubaj), Ukrainy oraz Polski.

Po zakończonej konferencji Poseł Matuszny zwiedził infrastrukturę Uczelni jak również miał okazję zobaczyć nowoczesne laboratoria oraz strzelnicę laserową, która jest wykorzystywana przez studentów WSFIP.

Agenda

Atuty Wyższej Szkoły Finansów i Prawa

Prestiż i wysoka pozycja WSFiP w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy