Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 41/26

Paczki dla seniorów

W dniu 13 kwietnia 2022 r. przedstawiciele Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej oraz Liceum Ogólnokształcącego Bielskiej Szkoły Menadżerów, mieli przyjemność odwiedzić Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej, Dom Nauczyciela w Bielsku-Białej oraz Dom Opieki Społecznej dla Osób Starszych w Bielsku-Białej, aby każdemu z pensjonariuszy wręczyć drobny prezent z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, oraz złożyć najszczersze życzenia.

Paczki przygotowane zostały wspólnie przez studentów Uczelni oraz uczniów BSM, którzy to starali się tak dobrać ich zawartość, aby każdy obdarowany, mógł znaleźć w nich coś dla siebie.

Obdarowani pensjonariusze przygotowali dla naszych przedstawicieli niezmiernie miłe i wzruszające niespodzianki takie jak recytacja wierszy oraz pokazy namalowanych przez siebie obrazów.

Część z przygotowanych darów została również przekazana na ręce Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji z Kęt, aby wspomóc je w tym wyjątkowym świątecznym czasie.

Inicjatywa została wsparta przez Fundację Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, Fundacja przekazała na rzecz inicjatywy „Paczka dla seniora” wspaniałe dary, które to stanowiły idealne uzupełnienie każdego z prezentów.

Pragniemy jeszcze raz podziękować każdej z placówek i ich mieszkańcom za ugoszczenie nas, oraz Dyrektorowi Fundacji Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej Ks. Robertowi Kurpiosowi za przekazane dary.

Atuty Wyższej Szkoły Finansów i Prawa

 

Prestiż i wysoka pozycja WSFiP w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy

Wysoko wykwalifikowana kadra naukowo - dydaktyczna

Nowoczesna baza dydaktyczna, laboratoria z unikalną aparaturą badawczą

Umiędzynarodowienie studiów, m.in. Erasmus+, Cepus

Aktywność w kołach, konferencjach i seminariach naukowych

Niskie czesne, wysokie stypendia, liczne promocje

Dogodna lokalizacja i nowoczesna baza dydaktyczna

Studia kończące się uzyskaniem dyplomu oraz licznych certyfikatów

Adres


Wyższa Szkoła Finansów i Prawa
43-382 Bielsko-Biała ul. Cz. Tańskiego 5
Elektroniczna Skrzynka Podawcza:
/wsfip_bb/SkrytkaESP
Konto bankowe:
Bank Pekao S.A.
28 1240 4142 1111 0000 4823 0360

Back to top