Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 12

Prawo
Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Aktualności dla kandydata

W marcu 2020 r. pandemia koronawirusa SARS-CoV-2, sparaliżowała system edukacyjny nie tylko w Polsce ale na całym świecie, co spowodowało, że szkolnictwo wyższe stanęło przed ogromnym wyzwaniem kształcenia studentów z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W trosce o dobro i zdrowie studentów również nasza Uczelnia wprowadziła system nauki zdalnej, który sprawdził się w tych trudnych warunkach, co potwierdzają rozmowy ze studentami i wykładowcami.

Władze Uczelni na bieżąco monitorują sytuację epidemiczną wykorzystując nabyte doświadczenia. Wiemy, iż najlepszą droga zdobywania wiedzy jest bezpośredni kontakt wykładowców ze studentami i dążymy do przywrócenia tej formy kształcenia.

W Nowym Roku Akademickim 2021/2022 Uczelnia planuje wprowadzić model nauki hybrydowej, który polegać będzie na tym, iż część wykładów prowadzonych będzie w postaci zdalnej, natomiast ćwiczenia oraz laboratoria pozostaną w formie tradycyjnej - czyli stacjonarnej na terenie Uczelni. Model ten zapewni z jednej strony maksymalizację efektów uczenia się, budowane relacji studenckich oraz student – wykładowca a z drugiej strony komfort i bezpieczeństwo studiowania.

Jesteśmy przekonani, iż taki model nauczania usatysfakcjonuje obecnych oraz przyszłych studentów Wyższej Szkoły Finansów i Prawa,

Życzymy studentom Uczelni powodzenia w czasie trwającej sesji egzaminacyjnej, kandydatom na studia trafnych decyzji związanych z wyborem kierunku studiów.

Do zobaczenia w murach Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej w Nowym Roku Akademickim 2021/2022 .

Już 14 czerwca 2021 r. o godzinie 10.00 odbędzie się Dzień otwarty on-line Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej. Zachęcamy aby w tym dniu odwiedzić stronę internetową naszej Uczelni i zobaczyć co oferujemy kandydatom na studia.

Chcielibyśmy przedstawić Władze Uczelni, Samorząd Studencki oraz możliwości jakie daje WSFiP dla osób rozpoczynających studia na jednym z Kierunków, które oferujemy: Finanse i Rachunkowość, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Prawo, Administracja, Informatyka czy Logistyka.

Podczas Dnia otwartego on-linę będzie możliwość przekonać się jak ciekawe potrafią być zajęcia m. in. w strzelnicy multimedialnej, laboratorium kryminalistycznym, czy też jak prowadzone są ćwiczenia w pracowni technik komputerowych w księgowości.

Serdecznie zapraszamy na relacje on-line!

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej jako jedyna Uczelnia na Podbeskidziu ogłasza nabór na Kierunek PRAWO – niestacjonarne jednolite studia magisterskie z możliwością Indywidualnej Organizacji Studiów.

Studia są przeznaczone dla osób, które ukończyły studia licencjackie lub magisterskie na innych kierunkach. Istnieje możliwość przeniesienia części zaliczeń z poprzednich studiów. Dzięki zaliczeniu wybranych przedmiotów i Indywidualnej Organizacji Studiów można uzyskać pełne wykształcenie prawnicze, w czasie znacząco krótszym niż 5 lat.

Absolwent przygotowany jest do podjęcia wszystkich aplikacji koniecznych do wykonywania zawodów prawniczych. Praktyki studenckie realizowane są m.in. w prokuraturze, sądach, kancelariach notarialnych, radców prawnych i adwokackich. Studia niestacjonarne odbywają się w trybie zjazdowym (sobota, niedziela co drugi weekend). Wszelkie konieczne informacje można zasięgnąć u Dziekana Wydziału Prawa i Nauk Społecznych naszej uczelni dr Stanisława Ciupki.

Zapraszamy!

Szczegóły:
Dziekanat Wydziału Prawa i Nauk Społecznych WSFiP
Tel. 33 8297241

Atuty Wyższej Szkoły Finansów i Prawa

Prestiż i wysoka pozycja WSFiP w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy

Wysoko wykwalifikowana kadra naukowo - dydaktyczna

Nowoczesna baza dydaktyczna, laboratoria z unikalną aparaturą badawczą

Umiędzynarodowienie studiów, m.in. Erasmus+, Cepus

Aktywność w kołach, konferencjach i seminariach naukowych

Niskie czesne, wysokie stypendia, liczne promocje