1. W dniu 29 października 2015 r. została podpisana umowa o współpracy między naszą Uczelnią, a I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika z siedzibą w Żywcu przy ul. Słowackiego 2. Patronat ze strony Uczelni realizuje Wydział Prawa i Nauk Społecznych WSFiP.
  2. W dniu 20 listopada br. na naszej Uczelni gościliśmy III klasę I L.O. w Żywcu, objętego patronatem. O Wydziale Prawa i Nauk Społecznych słów kilka przedstawił dziekan Wydziału dr Jarosław Storczyński, a wykład wygłosił prof. dr hab Leszek Wilk (kierownik Katedry Prawa na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych WSFiP).
  3. 14 grudnia br. w siedzibie I L.O. miał miejsce kolejny wykład, który poprowadził mgr Jakub Jasiński wykładowca Wydziału Prawa i Nauk Społecznych WSFiP i jednocześnie pracownik Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej. Wykład został poświęcony zagadnieniom cyberprzestępczości.
  4. W dniu 18 stycznia 2016 r. gościliśmy z kolejnym wykładem w I L.O. w Żywcu. Wykład pt. Prawo własności intelektualnej wygłosił dr Łukasz Iluk (wykładowca Wydziału Prawa i Nauk Społecznych WSFiP).
  5. 9 marca br. spotkaliśmy się kolejny raz z młodzieżą w I L.O. w Żywcu. Wykład pt. Komornik sądowy jako funkcjonariusz publiczny - zakres praw i obowiązków wygłosił dr Ziemowit Bielak (wykładowca zatrudniony na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych WSFiP i jednocześnie Komornik Sądowy).

Partnerzy i instytucje wspierające ...