• Admnistracja

Niezależnie od tego czy już masz wyższe wykształcenie czy jeszcze nie, warto podjąć studiowanie prawa. Codzienność pokazuje, że znajomość prawa staje się niezbędna w niemal wszystkich obszarach ludzkiej aktywności a gąszcz przepisów utrudnia życie. Kończąc kierunek Prawo sam zadbasz o siebie i swoje sprawy.

Niemal każdego tygodnia dowiadujemy się o zmieniających się przepisach prawnych na nowo „reformujących” nasze życie niemal we wszystkich dziedzinach. Nic też nie wskazuje na to, że taki stan rzeczy szybko się zmieni. Dlatego warto rozważyć propozycję podjęcia studiów prawniczych m.in. po to, aby swobodnie „poruszać się” w swej działalności gospodarczej, pracy czy w życiu w ogóle.

Kończąc prawo nie musisz być od razu adwokatem sędzią czy prokuratorem. Te profesje wymagają jeszcze uzyskania dodatkowych kwalifikacji. Niemniej jednak studia podstawowe z prawa przydadzą się każdemu, który kreatywnie i perspektywicznie myśli o swojej karierze zawodowej.

Uczelnia nasza kształci studentów prawa w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Możliwość studiowania tzw. „dziennego” czy „zaocznego” daje możliwość swobodnego pogodzenia i ułożenia życia zawodowego, osobistego z rzetelnym studium.

Studia stacjonarne organizują naukę w poniedziałki, wtorki i piątki. Na studiach niestacjonarnych studenci uczą się w soboty i w niedziele, co dwa tygodnie. Zatem zarówno dla osób już pracujących, jak i młodych maturzystów, istnieje możliwość doboru takiego trybu studiów, aby zdobywać wiedzę, pracować i realizować swoje plany życiowe.

Rekrutacja na studia prawnicze w naszej Uczelni TRWA!

Wszelkich informacji, których nie znalazłeś na stronie internetowej Uczelni udzielimy drogą telefoniczną lub bezpośrednio w siedzibie WSFiP w Bielsku-Białej przy ul. Cz. Tańskiego 5, tel. 33 829 72 41.

13 Lis 2018
10:30AM -