W naturę człowieka wpisany jest rozwój. Smutne jest gdy człowiek przestaje się rozwijać a jedynie zadawala się tym, co osiągnął. To właśnie oznacza „spocząć na laurach”. Jedną z alternatyw dalszego intelektualnego rozwoju jest podjęcie studiów podyplomowych.

WSFiP oferuje szeroką gamę studiów podyplomowych w zależności od potrzeb zawodowych czy osobistych zainteresowań słuchacza. Tematyka studiów koncentruje się wokół zagadnień z zakresu finansów i rachunkowości, informatyki, prawa i bezpieczeństwa wewnętrznego. Jest to ściśle związane ze studiami podstawowymi, które prowadzi Uczelnia.

Studia podyplomowe trwają dwa semestry i prowadzone są w weekendy co dwa tygodnie. Wykładowcy to najwyższej klasy specjaliści z danej dziedziny, którzy dają gwarancję najlepszego przekazu i kompetencji merytorycznych.

Wszystkie rodzaje studiów podyplomowych prowadzone przez naszą Uczelnię wraz z pełnymi opisami treści i uprawnień, które uzyskują słuchacze można odnaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce studia podyplomowe.

Każdego roku pojawiają się nowe oferty studiów, które są odpowiedzią na zmieniający się prawno-gospodarczy pejzaż współczesności; tym samym studia wychodzą naprzeciw konkretnym potrzebom określonych środowisk zawodowych i pojedynczych osób. I tak np. w ubiegłym roku zainteresowaniem cieszyły się studia m.in. z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Od tego roku natomiast – wychodząc naprzeciw obowiązującym przepisom RODO – zostają uruchomione studia z zakresu ochrony danych osobowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów podyplomowych WSFiP.

REKRUTACJA TRWA!

18 Gru 2018
09:00AM - 01:00PM
"Oddaj krew to takie proste"