Cały czas trwa nabór na studia w naszej Uczelni. Coraz więcej osób decyduje się zdobyć wykształcenie w WSFiP, co świadczy zarówno o marce jaką sobie wypracowaliśmy w środowisku naukowym jak i trafności oferty edukacyjnej.

Niemal każdego dnia do naszej Uczelni zgłaszają się kandydaci na studia. Spośród oferty edukacyjnej mają oni do wyboru finanse i rachunkowość, prawo, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz informatykę. Szczegółowe opisy poszczególnych kierunków oraz występujących w ich ramach specjalności znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kierunki kształcenia.

Przeglądając aktualności naszej strony internetowej można się przekonać o różnorodności działań, ciekawych inicjatyw, spotkań i wykładów, które Uczelnia organizuje obok podstawowego cyklu edukacyjnego. Znane osobistości ze świata nauki, polityki i kultury – zarówno z Polski, jak i zagranicy – są częstymi Gośćmi WSFiP w ciągu każdego roku akademickiego.

Infrastruktura budynku, łatwy dojazd oraz duży parking to nie najważniejsze, ale istotne atuty WSFiP. Koloryt naszej Uczelni tworzy przepiękne otoczenie, zwłaszcza budzący podziw ogród z różnorodnością gatunków roślin i kwiatów ułożonych w zmyślne kompozycje.

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej jest cenionym ośrodkiem naukowym i godną uwagi propozycją dla wszystkich osób pragnących podjąć studia; przede wszystkim dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali w jakiej Uczelni będą studiować.

Zapraszamy!

Sierpień 2018