Rzeczywiście to fakt, nie żadna kaczka dziennikarska. Nasza Uczelnia gości ekipę filmową z „najwyższej półki” światowego kina.

Film to klasyczne love story z elementami thrillera. Opowiada o miłości Hindusa i Polki, ich wspólną pasją jest narciarstwo, w tle jest również wątek kryminalny. Jak na film Bollywoodzki przystało będzie mnóstwo muzyki, śpiewu i tańca.

Zdjęcia do filmu kręcone są w Warszawie, Krakowie, Bielsku-Białej, Szczyrku i Zwardoniu. Zadaliśmy kilka pytań podczas zdjęć:

1. Dlaczego Polska? Dlaczego Bielsko-Biała?
    Reżyser Vikas Verma już od jakiegoś czasu planował polsko-hinduską produkcję. Gdy przyjechał do Polski po raz pierwszy zachwyciła go nasza natura, widoki, lasy i góry. Ponieważ główni bohaterowie uprawiają narciarstwo reżysera interesowały szczególnie krajobrazy Beskidów i Tatr, Vikas od razu podjął decyzję, że właśnie tu nakręci swój film. Vikas do tego stopnia pokochał południe Polski, że nawet zdecydował się na kupno domu w Bielsku-Białej.
  2. Dlaczego ekipa zdecydowała się kręcić scenę rozprawy sądowej w budynku WSFiP?
    Ekipę przekonał piękny wygląd budynku, jego atmosfera, która skojarzyła się reżyserowi z budynkiem sądu. Do kręcenia tej sceny były już wynajęte wnętrza w hotelu Vienna, ale reżyser zmienił plany zdecydował się nakręcić scenę w budynku WSFiP. Zdjęcia potrwają około tygodnia.

Gulshan Grover - główny aktor w filmie powiedział, że cieszy się że może być pierwszym hinduskim aktorem, grającym główną rolę w indo-polskim filmie, w którym spotykają się filmowe talenty z tych dwóch krajów.

Wrzesień 2018