• Admnistracja

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze studiów skorzystaj z wielu wiosennych ofert „Dni Otwartych” na Wyższych Uczelniach.

Wkrótce rozpocznie się kolejne półrocze ostatniego roku kształcenia na poziomie szkoły średniej. Niebawem matura i decyzja, co dalej? Zanim podejmiesz właściwe kroki dotyczące Twojej przyszłości zapoznaj się z jak największa ofertą ośrodków naukowych, warunków studiowania w zakresie Tobie odpowiadającym.

Jedną z wielu form poznania specyfiki i atmosfery Uczelni są tzw. Dni otwarte”. Podczas czasu spędzonego na Uczelni można uzyskać wszystkie niezbędne informacje związane ze studiowaniem, poznać zaplecze techniczne uczelni, współuczestniczyć w specjalnie przygotowanych na ten dzień wykładach czy też pokazach na zewnątrz, np. Policji, Wojska, Straży Granicznej i innych Służb mundurowych.

W tym roku w dniu na 6 kwietnia WSFIP planuje „Dzień otwarty". Będą ciekawe zajęcia, spotkania i pokazy, które na ten moment są jeszcze okryte rąbkiem tajemnicy. Niemniej jednak już zapraszamy, bo warto!

Uczelnia nasza kształci studentów na czterech kierunkach. Każdy kierunek zaprezentuje coś unikatowego, aktualnego, co niewątpliwie będzie nie tylko ciekawe, ale i przydatne dla każdego uczestnika spotkania.

W imieniu całej społeczności serdecznie zapraszamy. Prosimy, aby w kalendarzach osobistych zarezerwować dzień 6 kwietnia na czas spędzony w WSFiP w Bielsku-Białej.

Niebawem podamy szczegółowy program „Dnia otwartego”. Proszę zaglądać na stronę internetowa Uczelni i Facebooka.

Organizatorzy.