Jak przekonujemy się wszyscy czas biegnie nieubłaganie. Jeszcze nie tak dawno rozpoczynaliśmy Nowy Rok Akademicki a „na plecach czujemy” już atmosferę sesji. Podobnie jest z młodzieżą szkolną; tak niedawno rozpoczynał się nowy rok szkolny a już trzeba myśleć o pierwszym półroczu, egzaminach kontrolnych i maturze.

Z tego powodu warto już teraz zacząć myśleć o przyszłości, z jaką uczelnią się związać, jakie wykształcenie zdobyć i wreszcie jak rozsądnie poprowadzić ścieżkę własnej kariery i spełnienia zawodowego.

Nasza Uczelnia od samego początku swego istnienia jest prężnym i rozwijającym się ośrodkiem naukowo-dydaktycznym i od lat zajmuje cenioną pozycję wśród uczelni niepublicznych w kraju i zagranicą. Od lat kształci studentów na dwóch wydziałach i czterech specjalnościach. Obecnie nauczanie koncentruje się wokół czterech kierunków: finanse, prawo, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz informatyka. Uczelnia posiada szeroką ofertę w zakresie studium języków obcych.

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa jest uczelnią międzynarodową skupiającą, tak kadrę naukową, jak i studentów z kraju i zagranicy. Prowadzi szeroką wymianę zagraniczną. Kadrę naukowo-dydaktyczną Uczelni tworzą wybitni specjaliści i praktycy. Liczne praktyki, zajęcie organizowane poza Uczelnią, liczne koła naukowe oraz wielość inicjatyw studenckich sprawiają, że jesteśmy ośrodkiem „żywym” dającym rzetelne wykształcenie, ale też działamy na rzecz społeczności lokalnej pro bono.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są w wybudowanym budynku akademickim zapewniającym wysokie standardy prowadzonego procesu dydaktycznego. Posiadamy szereg laboratoriów, w tym unikatowe, profesjonalne laboratorium kryminalistyczne.

Uczelnia zapewnia pomoc materialną dla studentów w formie stypendium socjalnego, stypendium za wyniki w nauce oraz stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Uczelni, odwiedzenia nas w ramach dni otwartych i na bieżąco monitorowanie nas na stronie internetowej i facebooku.

Luty 2018