bw

W dniu 19.12.2016 r. studenci Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej odwiedzili z życzeniami mieszkańców hospicjów i domów pomocy społecznej.To już 20-cia lat akacji "Serca dla serc" prowadzonej przez studentów WSFiP.

Przedstawiciele społeczności akademickiej WSFiP od 20 lat odwiedzają mieszkańców hospicjów i domów pomocy społecznej. W okresie przed świątecznym (19.12.2016) kolejny raz z rzędu zanieśli życzenia oraz drobne upominki ponad 270 mieszkańcom tych domów. Jednak przede wszystkim zanieśli serca i pamięć, które to wartości są najważniejsze i ponadczasowe. Potwierdzają to sami mieszkańcy, którzy wspominają nasze wizyty z poprzednich lat. Dzielenie się opłatkiem oraz wspólne kolędowanie było integralnym elementem spotkania wigilijnego. W spotkaniu wigilijnym, obok studentów, udział wzięli przedstawiciele władz Uczelni oraz ks. Robert Samsel - wykładowca WSFiP a także ks. Robert Kasprowicz - Dyrektor Caritasu.

Szczególną niespodziankę zrobił jeden z mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Pocztowej - Pan. Prof. Zdzisław Tanewski - zasłużony obywatel naszego miasta - muzyk, który zapewnił oprawę muzyczną podczas wspólnego kolędowania. Bardzo dziękujemy Panu Profesorowi.

Władze Uczelni, studenci oraz cała społeczność akademicka składa wszystkim mieszkańcom domów pomocy społecznej życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej zdjęć dostępnych jest w galerii <Kliknij>

luty 2017

Partnerzy i instytucje wspierające ...